rasvjeta, dijelovi i oprema za vozila i plovila

Adapter metlice brisača ALCA SIDE LOCK T2 – blister: 2 kom, AA300120

Adapter metlice brisača ALCA SIDE LOCK T2 – blister: 2 kom, AA300120

Cijena:2,90 

  • Isporuka za proizvode koji su na zalihi kod dobavljača: 7-14 dana

Na zalihi kod dobavljača (točnu informaciju o dobavljivosti moguće je dobiti upitom)

Šifra proizvoda: METL-ALC-AA300120 Kategorija: Oznake: , ,

Opis

Fits with the following models: Heyner Hybrid, Heyner All seasons, Heyner Exclusive, Heyner Exclusive Speed, Alca Superflat

ALFA ROMEO:

147 04.2005-03.2010
159 09.2005-11.2011
Brera 01.2006-12.2010
GT 04.2005-09.2010
Spider 09.2006-12.2010

AUDI:

A2 07.2001-08.2005
A3 06.2003-11.2004
TT 05.2003-06.2006

BMW:

3 (E90, E91) 03.2005-08.2009
5 (F10) 03.2010-
6 (F06, F12, F13) 03.2011-
X3 (F25) 10.2010-
X4 (F26) 06.2014-
X5 (E70) 02.2007-03.2012
X6 (E71) 05.2008-03.2012

CITROEN:

C4 Picasso 02.2007-03.2008
C5 12.2003-03.2008
C6 11.2005-02.2009
Xsara Picasso 04.2005-04.2010

FIAT:

Croma 06.2005-12.2010

FORD:

C-Max 03.2007-07.2010
Focus 11.2004-12.2011
Focus CC 2007 – 2010
Focus C-Max 10.2003-03.2007
Galaxy 04.2001-05.2006

MAZDA:

3 10.2003-12.2008

MERCEDES:

C (W204) 01.2007-04.2013
CL (W215) 03.2000-08.2006
CL (W216) 06.2006-
CLS (C218) 10.2012-02.2014
E (W211) 03.2002-12.2008
E (W212,W207) 08.2009-
GLK (X204) 04.2009-01.2014
S (W220) 03.2000-08.2005
S (W221) 10.2005-12.2013
SL (R230) 10.2001-12.2011
SL (R231) 01.2012-
SLR (R199) 04.2004-12.2009

OPEL:

Astra H 04.2004-03.2010

PEUGEOT:

207 / 207CC 05.200604.2012-
407 05.2004-02.2011

PORSCHE:

Cayenne 02.2007-08.2014

RENAULT:

Espace IV 11.2002-
Modus 12.2004-
Vel Satis 06.2002-12.2009

SEAT:

Alhambra 07.2001-03.2010
Altea 2012-

SKODA:

Octavia II 05.2004-06.2013
SuberB 12.2001-10.2004

VOLKSWAGEN:

Bora 06.2002-05.2005
Caddy III 03.2004-10.2006
Golf IV 06.2002-06.2005
Golf V 10.2003-10.2005
Golf V Plus 01.2009-02.2014
Jetta III 08.2005-11.2005
Lupo 06.2003-07.2005
Passat B5 11.2001-05.2005
Polo IV 9N1, 9A4 06.2002-05.2005
Sharan 06.2001-03.2010
Transporter T5 02.2003-11.2009
Touareg 10.2002-08.2015
Touran 02.2003-05.2010

VOLVO:

S40 12.2003-07.2005
V50 04.2004-07.2005

 

Dodatne informacije

Težina 21 g
Marka

ALCA

Recenzije proizvoda

Još nema recenzija za ovaj proizvod.

Budi prvi koji će recenzirati “Adapter metlice brisača ALCA SIDE LOCK T2 – blister: 2 kom, AA300120”

Odaberi jezik prikaza

Pratite nas na društvenim mrežama

Prijavi se na naš newsletter i primaj na vrijeme obavijesti o promotivnim cijenama i informacije o novostima iz svijeta rasvjete

Brza dostava (unutar Hrvatske besplatna iznad 70 €)

Overseas Express

100% sigurno online plaćanje

Visa50 MasterCard50 Maestro50 diners-logo DISCOVER

Korištenjem MK LED web stranice, prihvaćate korištenje kolačića. Više informacija o uvjetima poslovanja, te zaštiti privatnosti i podataka

www.mk-led.hr koristi kolačiće (cookies) koji su potrebni za rad web stranice. Kako bi Vam omogućili kvalitetnu uslugu i 100% funkcionalnost stranice, molimo Vas da nam date suglasnost za korištenje svih kolačića. Više o kolačićima, uvjetima poslovanja, te zaštiti privatnosti i podataka na ovoj web stranici možete pročitati u uvjetima poslovanja.

Zatvori

Košarica